Najlepsza drukarnia opakowań kartonowych

copy-space-2535266_640

Najlepsza drukarnia opakowań kartonowych, to miejsce, w którym odbywa się realizacja zleceń w postaci zadruku wybranej powierzchni opakowania kartonowego bądź tekturowego. Dzięki temu zleceniodawca ma możliwość nanieść konkretny element graficzny, znak fabryczny bądź hasło promocyjne swojej firmy, na dowolnie wybrane pudełko, bez względu na jego format. Nasza, fachowo działająca drukarnia opakowań kartonowych jest w stanie wiernie odwzorować wybraną przez zleceniodawcę grafikę, niezależnie od stopnia jej skomplikowania, jak i trudności działań, związanych z jej nanoszeniem.

Najlepsza drukarnia opakowań kartonowych – szybki czas realizacji zamówień

Oferowane przez nas pudełka z nadrukiem są wykonane z doskonałej jakości tektury falistej, a także komponentów poddawanych różnego rodzaju zabiegom uszlachetniania, które w konsekwencji utwardzają strukturę papieru lub nadają mu wyjątkowy połysk. Zamawiając polecane przez nas opakowania kartonowe z nadrukiem, można zdecydować się na nanoszenie na nich grafiki w metodzie sitodruku, przy użyciu nietoksycznych barwników. Jest to tania i szybka do wykonania metoda nakładania kolorów na wybraną powierzchnię kartonową. Sitodruk nie może być zastosowany w przypadku, gdy kartony są pokryte lakierem lub też zabezpieczone specjalną folią.

Nowoczesna drukarnia opakowań kartonowych

 

Klientom, którzy poszukują firm, wykonujących realistyczne odwzorowania grafiki, warto jest polecić usługi naszej drukarni. Nasze pudełka z nadrukiem wykonane w zaawansowanej metodzie fleksograficznej, wyróżniają się estetycznym wyglądem, trwałością oraz bardzo intensywnymi kolorami. Stosowana przez naszą drukarnię metoda fleksograficzna sprawi, że zamówione przez Ciebie opakowania z nadrukiem, bez względu na strukturę tektury, będą idealnie prezentowały się, zarówno w świetle dziennym, jak i w sztucznym. Zainteresowany klient, który decyduje się na wykonanie u nas pudełek opatrzonych inskrypcją, może wykorzystać autorską grafikę bądź też zdecydować się na zamówienie specjalnego projektu w agencji kreatywnej lub promocyjnej.