Usługi księgowe dla firm finansowanych kredytem

 

folder-1016290_640

Usługi księgowe dla firm finansowanych kredytem są bardzo popularne i mogą pomóc wielu nowopowstałym przedsiębiorstwom. Uzyskanie środków pieniężnych, nie pochodzących wyłącznie z pracy rąk własnych, to forma łatwo dostępnego finansowania firmy. Kredyt, dotacja czy start-up bywa dla wielu przedsiębiorców potężnym zastrzykiem finansowym, bez którego niewiele przedsiębiorstw miałoby szansę na zaistnienie na rynku i pokonanie konkurencji. Nasze biuro rachunkowe pomaga w znalezieniu najlepszych form finansowania danego przedsiębiorstwa.

Usługi księgowe dla firm finansowanych kredytem lub wspomagających się dotacjami z UE

Prowadzona przez nas księgowość ma na celu dokładną weryfikację dokumentów finansowych klienta, a także wskazanie mu podstawowych przeszkód, mogących znacznie utrudnić lub opóźnić otrzymanie dotacji czy kredytu firmowego. Nasze biuro rachunkowe cennik dopasowuje do czasochłonności wykonywanych zadań, jak również ilości zaangażowanych do tego celu pracowników. Nasze biuro rachunkowe jest w stanie pomóc uzyskać środki z Unii Europejskiej, które nadal są bardzo popularnym dofinansowaniem dla przedsiębiorców w Polsce. Duże zmiany w zasadach uczestnictwa w programach grantowych obligują, aby prowadzona księgowość była realizowana wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów do ewidencji rachunkowej, którymi są Comarch Optima czy Symfonia.

Usługi księgowe dla każdej spółki czy JDG

 

Osoby, które planują pozyskać środki na finansowanie swojej firmy, aby zakupić nowocześniejszy park maszynowy czy zainwestować otrzymane pieniądze w dalszy jej rozwój, mogą otrzymać fachową pomoc, jaką świadczy nasze biuro rachunkowe. Usługi, które wykonujemy w ramach naszej podstawowej działalności, należą do najlepszych w kraju. Proponujemy Ci księgowość prowadzoną w cyklu miesięcznym, ewidencjonowaną w programach komputerowych, jak również archiwizowaną na trwałych nośnikach elektronicznych oraz w formie wydruków i raportów kasowych. Nasze biuro rachunkowe jest otwarte na współpracę z każdym klientem, który pragnie uzyskać kredytowanie dla swojej firmy, zarówno w formie dotacji, jak również pożyczki bankowej.